2. El Raf Alım / Satım

2. el raflar genellikle az kullanılmış ürünlerdir. Çünkü bazı işletmelerin büyümesinden dolayı bu tür sistemlerin yetersiz kaldığını düşünerek fazla kullanmadan elinden çıkarmaktadır. Kimi işletmeler de maddi nedenlerden dolayı küçülmek ya da kapanmak zorunda kalmakta ve bu tür ürünleri satışa sunmaktadır. Serçelik olarak, depo raflarınızı değerinde alıp, var ise hasarlı parçalar müşterilerimizin ihtiyacına göre revize ederek hem ülke ekonomisine hem de sıfır depo rafı alamayacak işletmelerin ekonomisine önemli ölçülerde katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Zamanında ihtiyaç duyup deponuza montajını yaptırdığınız ancak artık kullanmayı düşünmediğiniz ya da yenilemeyi istediğiniz depo raflarınız konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. el raf, işletme düzeninin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Böylelikle deponuzdaki malı alana yaymak yerine yükseklikten de faydalanarak depolama hacminizi 2-3 kat arttırabilirsiniz.

Her türlü kullanıma uygun olarak üretilen depo raf sistemleri, ihtiyaçlarınıza karşılık verecek ebatlarda kurulumu sağlanmaktadır. Ancak maddi yönden bu tür sistemlerin sıfırını almakta zorlanıyor ya da “sıfır raf olmasa da olur bizim işimizi görür” diyorsanız, 2. el raf tam da sizlere göre.. Serçelik olarak 2. el rafların uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi için sizler adına raf malzemelerini elimine edip sıfır ayarında olanları bünyemizde barındırıyoruz. Buradaki önceliğimiz ve hedefimiz, sizlere uygun fiyatlarda kaliteli ürünler sunabilmektir.

2. el raf alırken hiç düşünmeden, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu sistemler uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sistemin böyle bir özelliğe sahip olması sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

2. El Raf 2. El Raf 2. El Raf
2. El Raf 2. El Raf 2. El Raf